Skip to content

Oświadczenie

Szanowni Państwo

Nasza Inwestycja zbliża się wielkimi krokami. Niestety  nie udało nam się ruszyć  z przebudową w te wakacje, ale to sprawa pandemii, która nas otacza.  Po ustaleniach z Urzędem Gminy, budynek ma  zostać przekazany 1.10.2020r. W tym  dniu chcielibyśmy rozpocząć już długo zapowiadaną przebudowę. Na dzień dzisiejszy posiadamy już pozytywną opinię konserwatora zabytków i oczekujemy na końcową decyzję od Starostwa na budowę. Wykonawca już także  gotowy jest do zabrania się za  pracę budowlane.

Od połowy września 2020r. chcielibyśmy spotkać się z Państwem. Na spotkaniu naszym celem jest  ustalenie  spraw organizacyjnych, związanych z przyjęciem dziecka do Naszej placówki. Proszę oczekiwać na kontakt od nas.  Zachęcamy do obserwacji informacji na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie na naszą nowo powstającą stronę internetową. Już wkrótce będzie można zapoznać się z pełną ofertą placówki.

W przypadku chęci zapisania dziecka do Atti-Tude na stronie

https://przedszkole.atti-tude.pl/rekrutacja-zlobek/ oraz

https://przedszkole.atti-tude.pl/zgloszenie-dziecka/ można pobrać dokumenty do wstępnej woli zapisu.

Szczegółowe kryteria rekrutacyjne będą dostępne na naszej stronie już wkrótce.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 505685358.

Damian Gorazdowski

Oświadczenie

Projekt pt. „Aktywni rodzice- stworzenie żłobka w Siołkowicach Starych” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.